reklam
reklam
theWP Haber Teması V2 Demo

Sevgili Boğalar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, bir yandan kontrol edemediğimiz durumlarla uğraşabilir, diğer yandan sağlık, iş hayatı ve bir takım konularda dengemizi muhafaza etmemiz gerekebilir.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkinizi yakından ilgilendiren konularda anlayışlı olmanız gayet faydalıdır. Yapmaktan pek zevk almadığınız işler boşluk saatlerinin olumlu şekilde değerlendirilmesinde etkilidir. Yeni bir başlangıç anlamı taşıyan her ne olursa olsun, start verilmemelidir. Beklemede kalınması yararlıdır.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, tutkularınız oldukça yoğundur. İlişkinizde, yaşantınızda, hakimiyeti elinde tutan kişi olmak istersiniz. Etrafınızdaki insanları bir mıknatıs gibi kendinize çekersiniz. Hangi konularda karşınızdaki kişiyi etkileyeceğinizi veya tesirli olacağınızı bilirsiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, arzularımızı partnerimiz aracılığıyla doyuma ulaştırma ihtiyacımızı işaret eder. Aşkın derinliklerinde kaybolmaya hazır hale geliriz. İlişkimiz ne kadar zorlu olsa da, vazgeçmemiz mümkün değildir.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, insanların agresif tutumları, ben bilirim tarzı davranışları, baskın olmaya çalışmaları canınızı sıkabilir. İkili ilişkilerde özellikle dikkatli olmak lazım.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

SON DAKİKA HABERLERİ