reklam
reklam
theWP Haber Teması V2 Demo

Sevgili Yengeçler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, iş hayatınızla alakalı konularda veya genel olarak sorumluluklarınız söz konusu olduğunda çabuk tepki verebilir, özgür olmak isteyebilirsiniz.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. İnatlaşmalardan kaçınmakta yarar var. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları dize getirmeniz anlamında yararlıdır.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, aşkta kaybetmek değil kazanan olmayı istersiniz. Sezgilerinizin gücü sayesinde, etrafınızda olan biteni rahatlıkla fark edebilirsiniz. Ancak renk vermez, fikirlerinizi kendinize saklarsınız. Akrep burcunda ilerleyen Ay, aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, koruma duygunuzun yüksek olduğunu gösteriyor. Değerleriniz öylesine kıymetli ki, onlara bir zarar gelmesin diye, üzerlerine titrersiniz. Bu görünüm, cinsel anlamda güçlü bir tutkunun işaretçisidir. Sevdiğinizi öylesine bir kıskaç altına alırsınız ki, elinizden kurtulması zordur.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

SON DAKİKA HABERLERİ