reklam
reklam
theWP Haber Teması V2 Demo

Kahraman Tazeoğlu,

Aşk romanlarının yazarı Kahraman Tazeoğlu, yeni kitabı “Simru”yu okurları için imzaladı.

Kahraman Tazeoğlu,
27 Mart 2017 - 13:11 'de eklendi ve 410 kez görüntülendi.

Kitapları en sok satanlar listesinde yer alan Kahraman Tazeoğlu, Adana Optimum AVM’de gerçekleştirilen etkinlikte, ilk baskısı 100 bin adet yapılan “Simru” isimli romanını imzaladı.

Okurlarıyla mini sohbetler gerçekleştiren Tazeoğlu, “Adanalıların yoğun ilgisi beni çok memnun etti. Adana’ya her geldiğimde çok mutlu oluyorum. Buranın insanları bir başka. Umarım yeni kitabımı da öncekiler gibi beğenirler” dedi.

Korsan kitapla gelen okura orijinalini hediye etti

İmza günü etkinliğinde, bir okurunun imzalatmak için getirdiği kitabın korsan baskı olduğunu fark eden ünlü yazar, hayranına kitabın orijinalini hediye etti. Korsan kitabın emek hırsızlığı olduğunu söyleyen Kahraman Tazeoğlu, okurlarına, “Korsan kitap alıp, teröre destek vermeyin” uyarısında bulundu.

Kitaplarını imzaladığı okurları ile bol bol fotoğraf çektiren Tazeoğlu, “Güzeller güzeli Simru’nun kendini ve hayatının aşkını arayışının hikayesini anlatan bu romanı okuyanlar, geçilen zorlu yolların, çekilen türlü acıların ardından gerçek olan hayallere tanıklık edecekler. Mutluluğun belki de çok yakınlarında olduğunu fark edecekler” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER