reklam
reklam
theWP Haber Teması V2 Demo

Kozan’da Tema gönüllülerine iletişim semineri ve çevre yürüyüşü

Adana’nın Kozan ilçesinde Tema Vakfı tarafından Tema gönüllülerine iletişim semineri verildi.

Kozan’da Tema gönüllülerine iletişim semineri ve çevre yürüyüşü
27 Mayıs 2017 - 14:22 'de eklendi ve 645 kez görüntülendi.

Seminerin ardından Kozan Kent Konseyi tarafından organize edilen çevre yürüyüşüne destek verildi.

Adana Tema İl Temsilciliğinin katkıları ile Kozan Tema Vakfı tarafından organize edilen etkinlikte Gelişim Enstitüsü Kurucusu ve Profesyonel Koç Gülşah Şişman tarafından Tema gönüllülerine seminer verildi. Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminere Kozan Tema gönüllüleri katıldı. Seminerde insanlar arası ilişkilerde sağlıklı iletişimin kurmanın önemi ve yöntemleri anlatıldı.

Tema İlçe Sorumlusu Derya Deniz. “Teknolojinin son hızla ilerlediği çağımızda insanlar arasında diyalog kopukluklarının da arttığına üzülerek şahit oluyoruz. Bu diyalog kopuklukları da haliyle birçok soruna sebep oluyorlar. Bugün düzenlenen seminerle Profesyonel Koç Gülşah Şişman tarafından insanlar arası iletişimde yaşanan sorunlar ve bunların nasıl üstesinden gelinerek sağlıklı ilişkiler kurulabileceğinin basit yolları hakkında bilgilendirildik. Bu seminerin gerçekleşmesini sağlayan Adana Tema İl Temsilciliğimize, temsilci yardımcımız Serpil Gümürdülü Çiçek hanıma, sunumu yapan Gülşah Şişman hanıma, katılımcı arkadaşlarımıza ve toplantı salonunu kullandıran Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ve Ticaret Odası personellerine teşekkür ederiz” dedi.

Seminer sonrası Tema gönüllüleri, Kozan Kent Konseyi organizasyonu ile gerçekleşen Çevre Yürüyüşüne katıldılar. Tema Vakfı gönüllüsü minik öğrenciler de ellerinde taşıdıkları pankartlar ile çevre temizliğine önem verilmesi gerektiğini kaydettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER